//riter.ee/wp-content/uploads/2023/07/uborshik-zdanij.jpg

Hoone puhastusvahend

Asukoht: Helsingi, Soome

Töökoha liik: täistööajaga, alaline töökoht

Kirjeldus:
Personalvahendusfirma Riter oü otsib oma partnerobjektidele ehituskoristajaid. Sellel ametikohal vastutate hoonete ja rajatiste puhtuse ja korrasoleku eest.

Hoonete koristaja on hädavajalik, et tagada mugav elu- ja töökeskkond. Sinu tööülesanneteks on ruumide puhastamine, akende pesemine, ümbruskonna puhtana hoidmine. Te töötate professionaalsete töövahendite ja puhastusvahenditega ning järgite ohutusnõudeid.

Riter oü on juhtiv värbamisagentuur, mis on spetsialiseerunud oskustööliste värbamisele ehitus- ja hooldusettevõtetele. Me hindame oma töötajaid ja pakume konkurentsivõimelisi töötingimusi.

Kohustused:
- Ruumide ja ümbritsevate alade puhtuse hoidmine.
- ohutusnõuete täitmine
- Puhastusvahendite ja inventari olemasolu ja seisukorra kontrollimine.

Nõuded:
- Vähemalt 1-aastane töökogemus puhastusteenindajana
- tähelepanelikkus detailide suhtes
- Vastutustundlikkus ja korrektsus

Pakume:
- Stabiilset ja õigeaegset palka
- Sotsiaalpaketti
- Võimalust tööalaseks ja karjääriliseks arenguks
- Töö sõbralikus meeskonnas

Kui soovid olla osa meie meeskonnast ja aidata kaasa mugava keskkonna loomisele, võtame sind hea meelega arvesse. Palun saatke oma CV kontaktvormi kaudu või e-posti teel.

Meie ettevõte pakub teenuseid Helsingi erinevates piirkondades, seega on oluline olla valmis linnas ringi liikuma. Meie omakorda tagame mugava töökeskkonna ja hoolitseme selle eest, et kõiki tööreegleid ja -eeskirju järgitaks.

Meil on avatud uks neile, kes otsivad stabiilsust ja hindavad kvaliteetset tööd. Lubame pakkuda kõiki vajalikke tingimusi, et te saaksite oma potentsiaali täielikult ära kasutada. Teie motivatsioon ja soov olla parim selles, mida teete, on meile oluline.

Töö koristajana nõuab erilist tähelepanu detailidele ja meeskonnatöö oskust. Otsime inimesi, kes on pühendunud sellele, et tagada igas teenindatavas hoones kõrgeim puhtuse ja korra tase.

Usume, et meie edu on kõigi raske töö tulemus. Liituge meie professionaalide meeskonnaga ja koos võime jõuda uute kõrguste saavutamiseni kvaliteetsete hoonete puhastusteenuste pakkumisel.

This site is registered on wpml.org as a development site.